let me tell you how THIS is going to end

3

detsember 20, 2009 kirjutas Rents

Ehk siis “Hollywoodi viimane süütu” abiellus. Tegelikult muidugi eeleelviimane, sest tema kaks väikevända väikevenda jäid ju näljaste nägudega pihku panema, aga see ei ole hetkel oluline. Nüüd on kaks võimalikku stsenaariumi:

 1. igasugusele inimlikule loogikale, loomulikele ihadele ja Hollywoodis vabalt kätte saadavale suurepärasele kokaiiniga kaetud tissile ja tussile vaatamata on Kevin tõesti suutnud oma lemmikut siiani püksis hoida (või vähemalt pole seda teiste inimeste sisse toppinud) – sel juhul avastab ta hiljemalt nädala jooksul peale pulmi, kui esimene häbi ja saamatus üle on läinud, et “kurat, see on ju lahe, miks ma seda varem pole teinud!” Hiljemalt aasta pärast on meil oma tiigrike with wood, kes tõestab avalikkusele, et everything black man can do, white man can do better, (including breaking his wife’s heart by waving his cock around).
 2. Poiss on siiani normaalse inimese kombel kasutanud kõike, mida kuulsus talle pakub ja kuigi kristlus on siiani hästi müünud, said mänedžerid aru, et 22 süütu tundub isegi ameeriklastele veidi kummaline, rääkimata sellest, et sellise nõudlusega poisi puhul on saladusi varsti üsna raske kotis hoida. Seega kiire abielu, Danielle saab hiljemalt aasta pärast esimese lapse ja kui Kevin ka kellegi teisega vahele jääb, on see juba lihtsalt petmine, mitte enam puhtusetõotuse rikkumine. Eeldusel muidugi, et ta suudab tiigrist tagasihoidlikumaks jääda. Kui ta naisele ka lõbutseda meeldib, ei pruugigi midagi niipea välja tulla. Loodame ainult, et nad ei otsusta avatud sisehoovi kasuks, mida piltnikel mugav jälgida oleks.

Mina panustaksin viimasele variandile.

Ahjaa, palju õnne! Kooki on ikka tore süüa.

Pilt on pärit siit.

3 thoughts on “let me tell you how THIS is going to end

 1. maša ütleb:

  Kaks tähelepanekut:

  esiteks – ma pidin guugeldama, kes see kuradi vänt on. võimalused: 1.ma olen liiga vanaks jäänud ega ole enam noortekultuuriga kursis.
  2.see tüüp pole tglt nii oluline, et mind peaks huvitama, kes ta on ja IlusadInimesed (TM) peaks kirjutama jobudest, kes on nii kuulsad, et isegi minusugune infosulus elav erakvähk kahjuks teab, kellest jutt käib.

  teiseks – tüüp on vist üsna õnnelik, et viimaks naise leidis, sest pilti vaadates märkasin, kuidas iga suudlus on vaja fotokaga jäädvustada. kindlasti ta nende päiksekate varjust veel tsekib ka, kuidas tema pildil välja näeb.
  ja kui ta on tõesti nii jäädvustamisvajaduses, tuleb ainult oodata, millal lekib temaga mõni pornovideo netti.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Suhteliselt lahe ilublogi.

Hei koledad inimesed! Tegu on Reena alustatud ja hetkel minu poolt täidetud ilublogiga. Enamasti satuvad siia aga hoopis koledad ja rõvedad teemad, aga eks need rõhutavadki just seda ilmas leiduvat vähest ilu. Pange kõrvale oma töö ja tegemised ning lugege seda, mida ajalehest ei leia. M.

Blogi stätsid

 • 373,504 ilusaks tehtud inimest.
Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

Join 45 other followers

%d bloggers like this: